Zachęcamy do udziału w lekcjach języka kaszubskiego. Przypominamy o ubezpieczeniach na rok szkolny 2022/2023.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

GodłoBIPLibrus

Służbowe adresy e-mail nauczycieli

Nauczyciele 

Artur Jaster -   dyrektor@spogorzeliny.pl
Arleta Bartos -   arleta.b@spogorzeliny.pl
Karolina Garwol -    karolina.g@spogorzeliny.pl
Daria Cieniuch -     daria.c@spogorzeliny.pl
Grażyna Pelowska -     grazyna.p@spogorzeliny.pl
Dorota Gałązka -     dorota.g@spogorzeliny.pl
Kamila Oziemkiewicz -     kamila.o@spogorzeliny.pl
Karolina Mendyk - Wysocka -     karolina.mw@@spogorzeliny.pl
Monika Mrozek Gliszczyńska -      monika.mg@@spogorzeliny.pl
Joanna Zakrzewska -      joanna.z@spogorzeliny.pl
Danuta Pilacka -      danuta.p@spogorzeliny.pl
Ewa Stoltmann -      ewa.s@spogorzeliny.pl
Renata Śledź -      admin@spogorzeliny.pl
Wioletta Skórska -      wioletta.s@spogorzeliny.pl
Izabela Landowska -     izabela.l@spogorzeliny.pl
Anna Gierszewska -     anna.g@spogorzeliny.pl
Karol Ostrowski -      karol.o@spogorzeliny.pl
Jacek Szramka -      jacek.s@spogorzeliny.pl
Paweł Wieczorek -      pawel.w@spogorzeliny.pl

Data dodania: 2022-09-22 12:44:16
Data edycji: 2022-09-22 22:22:37
Ilość wyświetleń: 19

Współpracujemy z

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook